Kaliski Dzień Sportu Szkolnego

20.06.2013r. – Gimnazjum nr 9

 

W dniu 20. 06.2013r. na obiektach sportowych Gimnazjum nr 9 uczniowie kaliskich szkół rywalizowali w ramach obchodów Kaliskiego Dnia  Sportu Szkolnego.

 

Turniej koszykówki chłopców szkół gimnazjalnych w wersji streetball.

Do rozgrywek przystąpiło osiem szkół:
Gimnazjum nr1, Gimnazjum nr2,  Gimnazjum nr3, Gimnazjum nr4, Gimnazjum nr7, Gimnazjum nr9, Gimnazjum nr10 oraz Gimnazjum KSO Edukator.

Turniej rozegrano systemem brazylijskim co zapewnia każdej drużynie  walkę o miejsce na podium mimo przegranego meczu we wcześniejszej fazie rozgrywek. W dziesięciu meczach wyłoniono cztery najlepsze zespoły, które awansowały do półfinałów: Gimnazjum nr9 i Gimnazjum nr7 oraz Gimnazjum nr1 i Gimnazjum nr10.

W pierwszym spotkaniu półfinałowym G9 pokonało G7 a w drugim  G1 pokonało G10, obie wygrane drużyny awansowały do finału zaś w meczu o trzecie miejsce rozegrały drużyny G7 oraz G10.

W turnieju najlepszą okazała się drużyna Gimnazjum nr9, a ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:

I miejsce Gimnazjum nr 9

II miejsce Gimnazjum nr 1

III miejsce Gimnazjum nr 7

IV miejsce Gimnazjum nr 10

V-V I miejsce Gimnazjum nr 4, Gimnazjum KSO Edukator

VII-VIII miejsce Gimnazjum nr 2, Gimnazjum nr 3 

 

 

 

Turniej Piłki Siatkowej Plażowej w wersji mixt (2 chłopców+2 dziewczynki)

Do rozgrywek przystąpiło sześć szkół:
Gimnazjum nr2,  Gimnazjum nr3, Gimnazjum nr4, Gimnazjum nr9, Gimnazjum nr10, Gimnazjum Sióstr Nazaretanek.

Turniej eliminacyjny rozegrano systemem każdy z każdym w dwóch grupach. W grach eliminacyjnych rozegrano 6 meczy, z których wyłoniono 4 zespoły do turnieju finałowego.

 

Grupa A

Gimnazjum nr 9 – Gimnazjum SN          15 : 4

Gimnazjum nr 3 – Gimnazjum SN          17 : 15

Gimnazjum nr 3 – Gimnazjum nr 9          5 : 15

Kolejność końcowa

I miejsce – Gimnazjum nr 9

II miejsce – Gimnazjum nr 3

III miejsce – Gimnazjum SN

 

Grupa B

Gimnazjum nr 4 – Gimnazjum nr 2         15 : 12

Gimnazjum nr 10 – Gimnazjum nr 2       17 : 15

Gimnazjum nr 4 – Gimnazjum nr 10          5 : 15

Kolejność końcowa

I miejsce – Gimnazjum nr 10

II miejsce – Gimnazjum nr 4

III miejsce – Gimnazjum nr 2

 

 Turniej finałowy rozegrano również systemem każdy z każdym  z udziałem  czterech zwycięskich zespołów: Gimnazjum nr9 i Gimnazjum nr10 oraz Gimnazjum nr4 i Gimnazjum nr3.

Gimnazjum nr 9 – Gimnazjum nr 4            15 : 7

Gimnazjum nr 3 – Gimnazjum nr 10            8 : 15

Gimnazjum nr 9 – Gimnazjum nr 10          14 : 16

Gimnazjum nr 3 – Gimnazjum nr 4              8 : 15

Gimnazjum nr 9 – Gimnazjum nr 3             15 : 2

Gimnazjum nr 4 – Gimnazjum nr 10          18 : 20

 

W turnieju najlepszą okazała się drużyna Gimnazjum nr 10, a ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:

I miejsce Gimnazjum nr 10

II miejsce Gimnazjum nr 9

III miejsce Gimnazjum nr 4

IV miejsce Gimnazjum nr 3

V-V I miejsce Gimnazjum nr 2, Gimnazjum SN

Komunikat końcowy

„Złoty Mityng”

Kalisz 20.06.2012r.

 

 

 

 

 

 

Kierownik zawodów : Paweł Wiśniewski

Sędzia główny mety : Justyna Hofman

Sędzia starter : Maciej Weszka

Sędzia główny skoku wzwyż : Elżbieta Wojciechowska

Sędzia główny skoku w dal : Adrianna Wange

Sędzia główny rzutu p. palantową : Agata Wiśniewska

Sędzia główny chodu sportowego : Jarosław Kisiel

 

 

 

 

 

dziewczęta

60pł klasy VI

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Daria

Krysztofowicz

SP 12

11.34 Rekord M. Kalisza

2

Natalia

Jarantowska

SP 10

12.04

3

Anna

Zamysłowska

SP SN

12.15

4

Zuzanna

Banasiak

SP 10

12.38

5

Maria

Smelczyńska

SP SN

12.41

6

Julia

Bartczak

SP 14

12.63

7

Nikola

Krzyżaniak

SP 12

14.46

 

60 klasy IV eliminacje

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Agata

Maciejewska

SP 14

8.94 F

2

Kinga

Kuświk

SP 16

9.40 F

3

Oliwia

Jaruga

sp8

9.64 F

4

Wiktoria

Tabaka

SP 17

9.68 F

5

Weronika

Pawelec

SP 17

9.78

6

Maria

Raniś

SP 18

9.80

7

Aleksandra

Jurczak

SP 18

9.98

8

Werominka

Rzepecka

SP 18

10.01

 

Agata

Krawczyk

sp8

dns

 

60 klasy IV Finał

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Agata

Maciejewska

SP 14

9.11

2

Kinga

Kuświk

SP 16

9.40

3

Wiktoria

Tabaka

SP 17

9.82

4

Oliwia

Jaruga

sp8

9.88

 

60 klasy V eliminacje

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Oliwia

Różańska

SP 17

8.87 F

2

Wiktoria

Kramarska

SP 10

9.04 F

3

WERONIKA

JAKUBCZAK

SP 22

9.14 F

4

KLAUDIA

DANIKOWSKA

SP14

9.14 F

5

Matylda

Rajbiś

SP 18

9.33

6

KAROLINA

BARTOSZCZYK

SP11

9.50

7

Łucja

Zaleśna

SP 16

9.66

8

LIWIA

WOJCIECHOWSKA

SP14

15.01

 

60 klasy V Finał

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Oliwia

Różańska

SP 17

9.02

2

WERONIKA

JAKUBCZAK

SP 22

9.22

3

Wiktoria

Kramarska

SP 10

9.25

4

KLAUDIA

DANIKOWSKA

SP14

9.36

 

60 klasy VI eliminacje

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Anna

Smolarek

SP 12

8.46 F

2

Julia

Stachowiak

SP 16

8.58 F

3

Patrycja

Ciechanowska

SP 18

9.20 F

4

Sandra

Jaruga

sp8

9.22 F

5

Magdalena

Lachman

SP 18

9.34

6

Wiktoria

Wondrak

SP 16

9.52

7

Anna

Czech

SP 18

9.64

8

EMILIA

JABŁOŃSKA

SP11

9.73

 

60 klasy VI Finał

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Anna

Smolarek

SP 12

8.54

2

Julia

Stachowiak

SP 16

8.58

3

Patrycja

Ciechanowska

SP 18

8.97

4

Sandra

Jaruga

sp8

9.24

 

300 klasy IV

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Agata

Boroń

sp8

52.68

2

Kinga

Raczkowska

SP 17

55.27

3

Julia

Majda

SP 16

55.33

4

Zuzanna

Rytkowska

SP 17

55.60

5

Weronika

Tomaszewska

SP SN

57.23

5

Wiktoria

Grabowska

SP 17

57.23

7

Barbara

Raszewska

SP 10

57.45

8

Aleksandra

Kriger

Sp 17

61.20

 

300 klasy V

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Emilia

Karska

SP 12

52.57

2

Martyna

Przepiórka

SP 16

53.64

3

Nadia

Bezler

SP 17

53.73

4

Martyna

Hofman

SP 17

54.00

5

Karolina

Witczak

SP 16

54.95

6

Gabriela

Woźniak

SP 17

56.15

7

Ewa

Haraś

sp8

57.56

 

ANNA

MROWIŃSKA

SP 10

DQ

 

300 klasy VI

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Magda

Kuświk

SP 17

45.38

2

Anita

Marczak

SP 18

52.65

3

Agata

Zakrzewska

SP 16

52.78

4

ALEKSANDRA

MICHALSKA

SP 14

53.60

5

Klaudia

Śnieg

SP 17

54.20

6

Agnieszka

Janiak

SP 17

54.48

7

Kaja

Kozibura

SP 17

57.37

 

OLA

WOSIEK

SP14

DNS

 

 

 

 

 

600 klasy IV

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Karolina

Biernacik

sp8

2.16.46

2

NATALIA

BEGERT

SP14

2.26.17

3

Julia

Jaworska

SP 12

2.27.10

4

KATARZYNA

LUCZAK

SP 14

2.28.16

5

PATRYCJA

MAZUR

SP14

2.29.24

6

ZUZANNA

JANASZAK

SP 10

2.34.69

 

Wiktoria

Pilch

SP 18

DNS

 

Wiktoria

Jurek

sp16

DNS

 

600 klasy V

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

ZUZANNA

KUBASIK

SP 10

2.06.62

2

Weronika

Wojciechowska

SP 12

2.12.62

3

Karolina

Nowak

SP6

2.13.19

4

Daria

Stoicka

SP 16

2.15.65

5

JULIA

KOWALSKA

SP 21

2.21.16

6

NATALIA

WOLF

SP 6

2.25.67

 

KORNELIA

JAKUBEK

SP 2

DNS

 

Iza

Stanisławska

SP 12

DNS

 

600 klasy VI

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Paulina

Matysiak

SP 12

2.04.57

2

Aleksandra

Łazarek

SP 18

2.06.82

3

Magdalena

Bryś

SP 16

2.09.08

4

Julia

Sobczak

sp8

2.11.94

5

Katarzyna

Kokocińska

SP 16

2.14.23

6

Agata

Bielak

SP6

2.15.38

7

MILENA

KACZMAREK

SP14

2.23.26

8

ALEKSANDRA

PIETRZAK

SP 6

2.23.46

 

W dal klasy IV

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Agata

Boroń

sp8

3.76

2

Nina

Pawlak

SP 12

3.73

3

Maria

Raniś

SP 18

3.729

4

Wiktoria

Tabaka

SP 17

3.66

5

WIKTORIA

ZIMNIAK

SP 10

3.64

6

Amelia

Solińska

Sp 17

3.60

 

WERONIKA

SKAREWICZ

SP 14

DNS

 

JULIA

HENRYSIAK

SP 10

DNS

 

W dal klasy V

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

LIWIA

WOJCIECHOWSKA

SP14

4.18

2

KAROLINA

BARTOSZCZYK

SP11

4.05

3

Nadia

Gromada

SP 16

4.00

4

Natalia

Chwilarska

SP SN

3.84

5

Julia

Dolacka

SP 17

3.82

6

Martyna

Hofman

SP 17

3.78

7

Agata

Ozorowska

SP 21

3.75

8

Oliwia

Różańska

SP 17

3.55

 

W dal klasy VI

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Magda

Kuświk

SP 17

4.69

2

Natalia

Jarantowska

SP10

4.43

3

OLA

MICHALSKA

SP14

4.35

4

Agata

Zakrzewska

SP 16

4.33

5

Anna

Smolarek

SP 12

4.14

6

Milena

Kaczmarek

SP 14

4.08

7

Patrycja

Ciechanowska

SP 18

4.04

8

Aleksandra

Łazarek

SP 18

4.01

 

Wzwyż klasy IV

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Ewelina

Bartoszek

SP 18

121

2

AGATA

MACIEJEWSKA

SP 14

121

3

Wiktoria

Jurek

sp16

118

4

Weronika

Rzepecka

SP 18

111

5

KASIA

ŁUCZAK

SP14

110

6

Karolina

Biernacik

sp8

110

7

Zuzanna

Bartkowiak

SP6

100

 

WERONIKA

STRUMIŃSKA

SP6

DNS

 

KLAUDIA

KAŹMIERCZAK

SP 6

DNS

 

Julia

Majda

SP 16

DNS

 

Ida

Kusza

SP 18

DNS

 

Wzwyż klasy V

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Kamila

Nowak

sp8

125

2

Weronika

Plota

SP 17

122

3

Aldona

Kołtuniewska

SP6

116

4

Nadia

Bezler

SP 17

116

5

Dominika

Stasiecka

SP 18

116

6

JULIA

WALCZYŃSKA

SP 14

113

7

KLAUDIA

KRZYŻANEK

SP 21

110

8

ANITA

SZYCHOWSKA

SP14

105

 

NATALIA

BRZEZIŃSKA

SP14

DNS

 

Ola

Andrzejewska

SP6

DNS

 

KORNELIA

JAKUBEK

SP 2

DNS

 

Iga

Tronicka

SP 16

DNS

 

Wzwyż klasy VI

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Julia

Stefaniak

SP 17

140

2

JULIA

BARTCZAK

SP14

130

3

Maria

Smelczyńska

SP SN

126

4

Anna

Zamysłowska

SP SN

121

5

EMILIA

JABŁOŃSKA

SP11

121

6

Olga

Knychaus

SP 17

121

7

Magdalena

Bryś

SP 16

121

 

p. pal klasy IV

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Kinga

Kuświk

SP 16

34.00

2

Wiktoria

Grabowska

Sp 17

31.00

3

Magdalena

Łysiak

Sp 17

30.00

4

Aleksandra

Jurczak

SP 18

29.00

5

Alicja

Bartczak

SP 18

28.00

6

NIKOLA

MARCINIAK

SP14

27.50

 

Nikola

Witczak

SP 12

DNS

 

Oliwia

Jaruga

sp8

DNS

 

p. pal klasy V

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Daniela

Rdułtowska

SP 16

39.00

2

Gabriela

Woźniak

SP 17

36.00

3

Weronika

Przybył

SP 17

35.50

4

Daria

Stoicka

SP 16

32.00

5

Patrycja

Kowalczyk

SP 18

31.00

6

KLAUDIA

DANIKOWSKA

SP14

28.00

 

Patrycja

Kowalczyk

SP 18

DNS

 

Wiktoria

Papierska

SP 18

DNS

 

p. pal klasy VI

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

ZUZIA

KRASZEWSKA

SP14

43.00

2

Kamila

Żarnecka

SP 6

42.00

3

Magdalena

Lachman

SP 18

38.00

4

Daria

Krysztofowicz

SP 12

37.50

5

Agata

Antoniewicz

SP SN

37.00

6

Magda

Nowakowska

SP 17

36.00

7

Paula

Miler

SP 18

33.00

8

WIKTORIA

KASPRZAK

SP 10

28.00

 

Chód klasy IV

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Oliwia

Bronisz

sp8

6.36.92

2

Kaja

Kaźmierczak

SP 16

6.56.22

3

Natalia

Przybylska

sp8

6.57.15

4

OLIWIA

FIGIEL

SP 12

7.07.86

5

Martyna

Zaleśna

SP 16

7.29.13

 

Alicja

Bartczak

SP 18

DNS

 

Alicja

Krysinska

sp8

DNS

 

Chód klasy V

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Martyna

Przepiórka

SP 16

6.36.29

2

Nikola

Pajor

sp16

6.38.06

3

Julia

Sobczak

SP 8

6.39.84

4

Dominika

Stasiecka

SP 18

6.46.94

5

Magdalena

Janaszkiewicz

SP 8

6.55.85

6

Nikola

Król

SP 18

7.03.04

7

Łucja

Zaleśna

SP 16

7.14.75

 

OLIWIA

MACIASZEK

SP 12

DNS

 

GABRIELA

KRANC

SP 2

DNS

 

Chód klasy VI

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Katarzyna

Kokocińska

SP 16

6.27.41

2

Julia

Tarasewicz

sp16

6.28.00

3

Patrycja

Czerniejewska

sp 17

6.51.55

4

OLIWIA

ANTCZAK

SP 2

7.18.72

5

Olga

Kolczyńska

SP 16

7.24.53

 

Róża

Niczyporuk

SP10

DNS

 

Marietta

Wawrzyniak

sp8

DNS

 

Joanna

Piłat

sp8

DNS

 

Chłopcy

60pł klasy VI

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Mateusz

Indraszczyk

sp8

11.01

2

Dastin

Pilawa

SP 12

11.31

3

Michał

Zemfler

sp8

11.36

4

Adrian

Sobczak

sp8

11.42

5

Eryk

Sobala

SP 12

11.70

6

Mateusz

Olejnik

SP 8

12.20

 

Daniel

Krzak

sp8

DNS

 

Bartłomiej

Pietrzak

SP 17

DNS

 

60 klasy IV eliminacje

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Jakub

Niklas

SP 10

9.24 F

2

Mikołaj

Kołodziejek

SP18

9.51 F

3

Max

Kurzawa

SP14

9.52 F

4

Cezary

 Wytwer

SP 10

9.59 F

5

Filip

Szafran

sp8

9.65

6

Michał

Piaskowski

SP18

9.93

 

PAWEŁ

JANASZKA

SP 2

DNS

 

Dominik

Dwurczyk

SP 16

DNS

 

60 klasy IV Finał

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

 

Jakub

Niklas

SP 10

9.15

 

Mikołaj

Kołodziejek

SP18

9.30

 

Max

Kurzawa

SP14

9.67

 

Cezary

 Wytwer

SP 10

9.78

 

60 klasy V eliminacje

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Kacper

Janiak

SP 17

8.32 F

2

Dawid

Bieliński

SP 17

8.84 F

3

DAWID

BIEGLIK

SP11

8.98 F

4

Jakub

Sobański

SP 12

9.04 F

5

FILIP

BIEGLIK

SP11

9.10

6

Igor

Kossowski

SP 17

9.47

7

Tadeusz

Łatkowski

SP 16

9.58

8

Filip

Sztylka

SP18

9.98

 

60 klasy V Finał

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

DAWID

BIEGLIK

SP11

8.95

2

Dawid

Bieliński

SP 17

9.05

3

Jakub

Sobański

SP 12

9.11

 

Kacper

Janiak

SP 17

DQ

 

60 klasy VI eliminacje

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Marcin

Śnioch

SP 16

8.17 F

2

Igor

Kubiaczyk

SP6

8.23 F

3

Mikołaj

Nowak

SP 16

8.30 F

4

Michał

Raczkowski

SP 18

8.36 F

5

Patryk

Adamiak

SP14

8.61

6

Jakbub

Sołtysiak

SP18

9.21

 

Krystian

Pawelec

SP 17

DNS

 

Piotr

Krawczyk

SP18

DNS

 

60 klasy VI Finał

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Marcin

Śnioch

SP 16

8.18

2

Igor

Kubiaczyk

SP6

8.20

3

Mikołaj

Nowak

SP 16

8.41

4

Michał

Raczkowski

SP 18

8.52

 

300 klasy IV

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Alan

Nowak

sp8

52.91

2

Konrad

Olesiak

SP 17

54.34

3

Kacper

Gzil

SP 8

55.73

4

Łukasz

Nowak

SP 17

56.12

5

Bartosz

Rzadkowolski

SP14

56.86

6

Klaudiusz

Zawadzki

SP 12

56.90

7

PAWEŁ

GRABOWSKI

SP 10

57.48

8

Kuba

Machowicz

SP 6

57.70

9

Arkadiusz

Kaczmarek

SP 23

58.10

 

300 klasy V

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Jakub

Krysiak

SP14

48.94

2

Olaf

Staniszewski

SP18

49.60

3

Kacper

Górski

SP14

51.60

4

MICHAŁ

KASPRZAK

SP 6

53.16

5

ADRAIAN

TRZEPACZ

SP 10

53.45

6

Cyprian

Mączyński

SP14

56.10

7

Kacper

Kulawinek

SP 16

57.16

 

Krystian

Konopa

sp8

DNS

 

300 klasy VI

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Jakub

Garncarek

SP 17

44.56

2

Adrian

Kurek

SP 22

47.16

3

Aleksander

Dominiak

SP 16

47.52

4

DAMIAN

MARCINIAK

SP 6

47.95

5

Jakub

Korpik

SP 23

48.07

6

Fryderyk

Krzysztoforski

SP 18

49.99

 

Simon

Przybylski

SP 16

DNS

 

MIŁOSZ

ZDUNIAK

SP 6

DNS

 

1000 klasy IV

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

JAKUB

STASZAK

SP11

3.40.68

2

Krzysztof

Popiołek

SP 16

3.49.12

3

Jakub

Górniak

SP14

4.06.28

4

Patryk

KAŹMIERCZAK

SP 6

4.14.96

5

Krzysztof

Tomaszewski

SP 16

4.17.06

6

Piotr

Kaczmarek

SP 16

4.29.31

 

MATEUSZ

MARON

SP 2

DNS

 

Patryk

Żarnecki

sp16

DNS

 

1000 klasy V

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Adam

Kaliciński

SP14

3.32.10

2

Szymon

Jaskuła

SP 17

3.43.98

3

Łukasz

Krzyżanowski

SP 16

3.44.30

4

Grzegorz

Kaźmierczak

SP 18

4.05.89

5

Sławomir

Zieliński

sp16

4.38.50

 

Paweł

Kurzyński

sp8

DNS

 

Adam

Kriger

Sp 17

DNS

 

1000 klasy VI

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Łukasz

Kasik

SP 10

3.17.51

2

Patryk

Leśniewski

SP 17

3.22.78

3

 Eryk

Adamczewski

SP SN

3.39.22

4

MATEUSZ

KUCZMA

SP 6

3.53.30

5

BARTŁOMIEJ

GALANT

SP 12

4.05.81

 

Emil

Antczak

SP18

DNS

 

Kacper

Szczepański

SP 16

DNS

 

W dal klasy IV

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Bartosz

Rzadkowolski

SP14

4.08

2

Jan

Marciniak

Sp 17

4.03

3

CEZARY

WYTWER

SP 10

3.97

4

Aleksander

Dominikowski

sp8

3.88

5

DOMINIK

CHEWIŃSKI

SP 6

3.80

6

Jakub

Niklas

SP 10

3.74

7

MACIEJ

KRAL

SP11

3.70

8

Jakub

Staszak

SP11

3.64

 

W dal klasy V

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Jakub

Krysiak

SP14

4.60

2

Kacper

Janiak

SP 17

4.48

3

Michał

Walczak

sp8

4.35

4

Szymon

Jaskuła

SP 17

4.32

5

Dawid

Bieliński

SP 17

4.24

6

KACPER

MRULA

SP 22

4.18

7

Kacper

Kulawinek

SP 16

4.14

8

Michał

Kasprzak

SP6

3.94

 

W dal klasy VI

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Krystian

Pawelec

SP 17

5.06

2

Michał

Raczkowski

SP18

4.84

3

Jakub

Garncarek

SP 17

4.78

4

Jakub

Sołtysiak

SP18

4.14

5

Adrian

Wilczek

SP 16

4.05

 

Marcin

Śnioch

SP 16

DNS

 

Jakub

Sołtysiak

SP18

DNS

 

Konrad

Gałka

SP14

DNS

 

Wzwyż klasy IV

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Szymon

Czajkowski

SP6

124

2

Alan

Nowak

sp8

115

3

Krzysztof

Tomaszewski

sp16

110

3

Mikołaj

Ciesielski

SP 17

110

5

Konrad

Karoński

SP18

110

6

Jan

Kaleta

sp16

105

7

Patryk

Żarnecki

SP 16

DNS

8

Jakub

Rębowiecki

SP 17

DNS

 

Wzwyż klasy V

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Paweł

Kurzyński

sp8

141

2

DAWID

BIEGLIK

SP 11

132

3

ADAM

KALICIŃSKI

SP 14

129

4

Oskar

Ratajczyk

SP6

126

5

Łukasz

Krzyżanowski

SP 16

123

6

Igor

Pigułowski

Sp 17

120

7

Wiktor

Szemfel

SP6

115

 

Kuba

Czarnecki

SP 16

DNS

 

Marcel

Woźniak

SP 16

DNS

 

Cyprian

Mączyński

SP14

DNS

 

Kacper

Górski

SP14

DNS

 

Wzwyż klasy VI

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

DAMIAN

MARCINIAK

SP 6

143

2

Adrian

Kurek

SP 22

143

3

Tomasz

Irzykowski

SP SN

134

4

Adrian

Sobczak

SP 8

134

5

MATEUSZ

KUCZMA

SP 6

134

6

Mateusz

Indraszczyk

sp8

134

7

Patryk

Adamiak

SP14

128

8

Robert

Podgórski

SP 17

125

9

Mikołaj

Kościelny

SP SN

120

 

Wiktor

Marcinkowski

SP 7

DNS

 

Tomasz

Irzykowski

SP SN

DNS

 

p. pal klasy IV

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Łukasz

Nowak

SP 17

41.00

2

OSKAR

DĄBROWSKI

SP11

40.00

3

Mateusz

Marczak

SP SN

38.00

4

Krystian

Sobala

SP 12

37.50

5

Łukasz

Wilczyński

SP 16

37.00

6

BARTOSZ

SOBCZAK

SP 14

35.50

7

PAWEŁ

GRABOWSKI

SP 10

34.00

8

Konrad

Olesiak

Sp 17

34.00

 

p. pal klasy V

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Kacper

Stefaniak

SP18

48.00

2

Dominik

Pakulski

SP14

44.00

3

Krystian

Toruński

sp8

42.00

4

JAKUB

BABIŃSKI

SP 6

41.00

5

Jakub

Małecki

SP 12

41.00

6

Jakub

Sobański

SP 12

37.00

 

Wiktor

Balcerzyk

SP18

DNS

 

Michał

Gramczewski

SP 12

DNS

 

p. pal klasy VI

miejsce

imię

nazwisko

szkoła

wynik

1

Mikołaj

Nowak

SP 16

54.00

2

Marcin

Wyrębski

SP18

53.50

3

LUKASZ

KASIK

SP 10

52.00

4

Jakub

Korpik

SP 23

49.00

5

Piotr

Krawczyk

SP18

47.00

6

Robert

Krysiak

SP 12

45.50

 

Jakub

Baran

SP18

DNS

 

Bartek

Pietrzak

SP 17

DNS

 

HUBERT

PIETRASIAK

SP 6

DNS

 

Chód klasy IV

miejsce

imię

nazwisko

szkola

wynik

1

STANISŁAW

OLEK

SP 2

6.35.51

2

Adam

Sobczyk

sp8

6.43.77

3

Filip

Szafran

sp8

7.15.72

 

Mateusz

Grabiński

sp8

DNS

 

Chód klasy V

miejsce

imię

nazwisko

szkola

wynik

1

Sławomir

Zieliński

SP 16

6.34.72

2

Mikołaj

Kozłowski

sp8

7.07.20

3

Szymon

Szczerek

SP 2

7.32.03

 

Chód klasy VI

miejsce

imię

nazwisko

szkola

wynik

1

Michał

Zemfler

sp8

6.23.10

2

Dorian

Majda

sp8

6.23.38

3

Mateusz

Olejnik

SP 8

6.33.22

 

Oskar

Jańczak

sp8

DNS

 

Patryk

Leśniewski

Sp 17

DNS

 

Nagrody specjalne za najlepsze wyniki według tabela punktowych :

Klasa IV dziewczęta – Agata Maciejewska SP 14  60m- 8.97

Klasa IV chłopcy – Szymon Czajkowski SP 6 wzwyż – 124cm

Klasa V dziewczęta – Oliwia Różańska SP 17 60m – 8.87

Klasa V chłopcy – Paweł Kurzyński SP 8 wzwyż - 141cm

Klasa VI dziewczęta – Magdalena Kuświk SP 17  300m – 45.38

Klasa VI chłopcy – Krystian Pawelec SP 17 w dal – 5.06 

 

 

Kaliski Dzień Sportu Szkolnego

20.06.2013r. – Gimnazjum nr 9

 

 

 

PROGRAM MINUTOWY

 

godz. 9:30    - Zbiórka uczestników (boisko do koszykówki)

godz. 10:00  - Ceremonia otwarcia

                      - przemarsz ekip

                      - wciągnięcie na maszt flagi olimpijskiej

                      - zapalenie znicza olimpijskiego

                      - odczytanie apelu olimpijskiego

                      - złożenie meldunku do gotowości udziału w zawodach

                      - wystąpienie gościa – przedstawiciela Urzędu Miasta

                      - występ grupy tanecznej

 

godz. 10:30

            - sztafety zadaniowe – szkoły podstawowe klasy I-III

            - finał Ligi Lekkoatletycznej – szkoły podstawowe klasy IV-VI

            - turniej piłki siatkowej plażowej – szkoły gimnazjalne

            - turniej koszykówki w wersji streetball – szkoły gimnazjalne

            - turniej piłki nożnej – szkoły ponadgimnazjalne 

            - turniej koszykówki w wersji streetball – szkoły ponadgimnazjalne

        

ok. godz. 13:00 – Podsumowanie wyników – zakończenie imprezy

 

Złoty mityng Lekkoatletyczny - szkoły podstawowe kl. IV – VI

 

Program minutowy

10.30

60płdz+ch

w dal ch/IV

wzwyz ch/IV

p.pal ch/IV

10.35

60dz/Ivel

           

10.40

60dz/Vel

           

10.45

60dz/Viel

           

10.50

60ch/IV

           

10.55

60ch/Vel

 

w dal dz/IV

wzwyż dz/IV

p.pal dz/IV

11.00

60ch/Viel

           

11.05

300dz/IV

           

11.15

300dz/V

           

11.25

300dz/VI

 

w dal dz/V

 

wzwyż dz/V

 

p.pal dz/V

11.35

300ch/IV

           

11.45

300ch/V

           

11.55

300ch/VI

 

w dal ch/V

 

wzwyż ch/V

 

p.pal ch/V

12.05

60dz/IVF

           

12.10

60dz/VF

           

12.15

60dz/VIF

           

12.20

60ch/IVF

           

12.25

60ch/VF

 

w dal dz/VI

   

p.pal dz/VI

12.30

60ch/VIF

     

wzwyż ch/VI

 

12.35

600dz/IV

           

12.40

600dz/V

           

12.45

600dz/VI

           

12.50

1000ch/IV

w dal ch/VI

   

p.pal ch/VI

12.55

1000ch/V

     

wzwyż dz/VI

 

13.00

1000ch/VI

         

13.05

chód dz

           

13.15

chód ch

           

 

15 min przed startem zawodnicy zgłaszają się do spikera zawodów

60d/IV Agata Maciejewska SP 14 9.07  
60d/IV Agata Krawczyk sp8 9.07  
60d/IV Kinga Kuświk SP 16 9.14  
60d/IV Wiktoria  Tabaka SP 17 9.35  
60d/IV Weronika  Pawelec SP 17 9.50  
60d/IV Maria Raniś SP 18 9.52  
60d/IV Oliwia Jaruga sp8 9.58  
60d/IV Aleksandra Jurczak SP 18 9.60  
60d/IV Natalia Rzepecka SP 18 9.62  
           
300d/IV Agata Boroń sp8 53.14  
300d/IV Kinga Raczkowska SP 17 55.28  
300d/IV Julia Majda SP 16 56.82  
300d/IV Zuzanna Rytkowska SP 17 57.45  
300d/IV Weronika Tomaszewska SP SN 57.47  
300d/IV Wiktoria  Grabowska SP 17 57.96  
300d/IV Barbara Raszewska SP 10 58.36  
300d/IV Aleksandra Kriger Sp 17 59.33  
           
600d/IV Wiktoria Pilch SP 18 2.22.11  
600d/IV PATRYCJA  MAZUR SP14 2.22.22  
600d/IV Julia Jaworska SP 12 2.24.24  
600d/IV Karolina Biernacik sp8 2.25.04  
600d/IV NATALIA BEGERT SP14 2.27.82  
600d/IV KATARZYNA LUCZAK SP 14 2.29.10  
600d/IV ZUZANNA JANASZAK SP 10 2.29.56  
600d/IV Wiktoria Jurek sp16 2.33.17